home
meyteks
home collection
decofabric
hotel collection
morr
your own collection
fair
contact
 SEE MEYTEKS COLLECTION ITEMS
You will surely find your favorite tablecloth, reflecting your unique personality and taste from our wide range of colors and variations...


CONTACT INFORMATION


MEYTEKS TEKSTIL SAN. VE TIC. A.S.

Soguk Su Cad. Hamidiye Mah. No 5 Ozer Is Merkezi
Kat 9 Kagithane - Istanbul - TURKEY 34408

Tel: +90 212 294 52 52Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden
veya TEM'den
E80 - O2 otoyolundan Kemerburgaz çıkışından çıkarak Hasdal Kemerburgaz Yolunda 200 m kadar ilerleyin; üçyoldan Kemerburgaz yoluna sola dönün; 150 m sonra karsınıza çıkacak olan kavsaktan Kemerburgaz Caddesini takiben Kağıthane yönüne dönünüz; 500 m kadar devam ettikten sonra Çoşkun Et Kombinasının solunuzda kaldığı kavsaktan sola yaklasık 220 derecelik bir dönüs yaparak Hasdal Caddesini takip ediniz; yaklasık 250 m sonra ilk bastan sağdaki 5'inci cadde olan Girne Caddesine dönünüz; Girne Caddesi üzerinde 150m devam ettikten sonra (bu sırada sağınızda Idare Taksi Durağını görebilirsiniz) yine ilk bastan 4'üncü sola dönerek Girne Caddesi üzerinde devam ediniz; yaklasık 300 metre sonra ilk bastan sağdaki 4'üncü Cadde olan Soğuksu Caddesine varmıs olursunuz. Girne Caddesi üzerindeyken yokusun basında sağ karsı tarafınızda Happy Center Market'i görebilirsiniz. Lokasyonumuz, Soğuksu Caddesinin dik yokuşunun soldan 2.binası olan Özer-2 İş Merkezi'nin 9'uncu katında bulunmaktadır.

Boğaziçi Köğrüsünden veya E-5'den;

E5 - O1 otoyolundan sizi Piyalepasa Bulvarına yönlendirecek Çağlayan - Kağıthane çıkısından çıkınız; Çağlayan, Kağıthane yönünde yaklasık 250 m devam ettiğinizde solunuzda Adalet Sarayının yer aldığı kavşaktan Kağıthane Caddesi üzerine, Kağıthane yönüne dönünüz; Kağıthane Caddesi üzerinde sola doğru dönen büyük bir "S" çizerek yaklasık olarak 1250 m devam ediniz; yokustan asağıya inmeyi tamamladığınızda yol sizi İmrahor Caddesine aktarıyor olacak (Sol tarafınızda Futbol sahası, Kağıthane Kültür Merkezini ve Evlendirme Dairesini görebilirsiniz); İmrahor Caddesindeki 100 m'lik yolculuğunuzu Total'in sağ tarafındaki Develi Sokak ile devam edin; yaklaşık 100 m sonra Kağıthane Merkezi yönüne sola Uğur Caddesine dönünüz; Uğur Caddesinin sonunda tekrar sola ve hemen 30 metre sonra sağadönerek, Kağıthane Kültür merkezini solunuza alarak Kağıthane Merkezine gelmis bulunuyorsunuz. Merkeze girer girmez, ilk sağ olan Mermerciler Sokağından devam edin ve yaklaşık 100 m sonra sağa Ömür Sokak'a dönünüz; 100 m sonra Sadabad Caddesi üzerine sola dönerek 150 m kadar daha devam ediniz; kavşaktan sağa dönerek Kemerburgaz Caddesine bağlanınız; yaklasık 500 m kadar rampayı tırmanarak solunuzda BP Benzin istasyonunu göreceğiniz kavsağa kadar devam ediniz; kavsaktan sağa Kemerburgaz Caddesine dönünüz ve solunuzda Sular İdaresi kalacak sekilde yaklasık 300 metre devam ediniz; sağınızda Coşkun Et Kombinası gelir gelmez kavsaktan sağa Hasdal Caddesine doğru dönünüz; yaklasık 250 m sonra ilk bastan sağdaki 5'inci cadde olan Girne Caddesine dönünüz; Girne Caddesi üzerinde 150m devam ettikten sonra (bu sırada sağınızda İdare Taksi Durağını görebilirsiniz) yine ilk baştan 4'üncü sola dönerek Girne Caddesi üzerinde devam ediniz; yaklasık 300 metre sonra ilk baştan sağdaki 4'üncü Cadde olan Soğuksu addesine varmış olursunuz. Girne Caddesi üzerindeyken yokuşun başında sağ karşı tarafınızda Happy Center Market'i görebilirsiniz. Lokasyonumuz, Soğuksu Caddesinin dik yokuşunun soldan 2.binası olan Özer-2 İş Merkezi'nin 9'uncu katında bulunmaktadır.


Meyteks Tekstil'e toplu ulaşım ile ulaşabilme;

Metro (M): Taksim veya Ayazağa-Maslak yönünden binmiş olduğunuz metroya Şisli- Mecidiyeköy İstasyonunda ininiz ve aşağıdaki otobüs veya dolmus alternatiflerinden biriyle ulaşımınıza devam ediniz.

Metrobüs: Avcılar ya da Söğütlüçesme istakametinden binmiş olduğunuz metrobüse Mecidiyeköy İstasyonunda ininiz ve aşağıdaki otobüs veya dolmuş alternatiflerinden biriyle ulaşımınıza devam ediniz.

Otobüs: Cevahir Alısveriş Merkezi önünden ya da Mecideyeköy 3 numaralı perondan 48H numaralı Hamidiye Mahallesi-Mecidiyeköy otobüsüne bininiz. Zeybek Hipermarket önündeki Havuzlar otobüs durağında inerek yolun karsısında kalan Soğuksu Caddesi üzerindeki Lokasyonumuza ulaşabilirsiniz.